כיצד לבחור שמלת כלה?

מזל טוב לרגל ארוסייך! אחד הדברים הראשונים שאת בוודאי מדמיינת כאשר את מדמה את החתונה שלך היא השמלה. אבל לפני שאת מתחילה לקנות שמלת כלה, יהיה זה רעיון טוב לדעת מה את מחפשת.

בצעי מחקר.
לפני שאת אפילו מתחילה לחפש סביב, בצעי מחקר על שמלות. את תמיד צריכה להיות בעלת ידע מסוים על שמלות (ולדעת חלק מהשפה) לפני שאפילו תדרכי בחנות כלות.

תחליטי לגבי הצללית.
שמלות כלה מיוצרות במספר צלליות שונות . לפני שאת שוקלת משהו אחר, דעי איזה סוג של שמלה יחמיא למבנה הגוף שלך בצורה הטובה ביותר. התבונני בצילומים של כל סוג. את יכולה לגלוש בלוחות המודעות של אתרי חתונות ולחפש בפרופילים של החברים אחרי תמונות של נשים אמיתיות שלובשות שמלות, במקום להסתמך על צילומים מקצועיים של דוגמניות שלובשות אותן.

דמייני את החתונה שלך.
דמייני את עצמך ביום החתונה שלך. מה את לובשת? באיזו צללית השמלה שלך? מאיזה בד? האם היא רקומה או מקושטת בחרוזים? באיזה צבע היא? עם כל כך הרבה אפשרויות עבור השמלה, זה יכול להיות מכריע לעבור על מאות או אלפי שמלות. חלק מהכלות אמרות שאחרי שעברו על מתלים ומתלים של שמלות, שהן כולן מתחילות להיראות אותו הדבר. לכן לפני שאת אפילו מתחילה למדוד אותן, דמייני את יום החתונה שלך וכיצד השמלה שלך נראית, ותרשמי לך רשימה של דברים שמתארים את השמלה של החלומות בהקיץ שלך. את לא חייבת לדעת את כל מונחי שמלת הכלה.

החליטי על תקציב.
כאשר את מחליטה על התקציב שלך, את לא צריכה לקבוע מחיר מאוד ספציפי. פשוט תקבעי אותו בטווח כללי, למשל 1000$-1500$, או אפילו 1000$-2000$. את תמיד יכולה להפר את הכלל הזה אם את מסוגלת ובאמת רוצה לעשות זאת, אבל זה עוזר שיהיה טווח כללי. חלק מהמומחים מציעים להקדיש 10% מתקציב החתונה הכולל לבגדים של הכלה. פשוט תזכרי שה"בגדים" כוללים לא רק את השמלה עצמה, אלא את הדברים האחרים: הינומה, נעליים, תחתונית, תכשיטים, כפפות וכיוצ"ב. כל הדברים הללו הם אופציונאליים, כמובן (פרט לתחתונית, שהיא בד"כ נחוצה כדי לשמור על השמלה מלהיכנס בין הרגליים שלך כשאת הולכת). אבל תהיי חייבת לקחת בחשבון את המחיר של הפריטים שתחליטי ללבוש עם השמלה שלך.

פשוט תזכרי שבסופו של דבר, זו החתונה שלך, ואת יכולה לעשות מה שאת רוצה.

אם את מרגישה שאת הכי יפה בשמלה, אז תקני אחת! לא משנה מה הסגנון של החתונה שיש לך או כמה זמן לפני החתונה את מבצעת את הקנייה, אם את מרגישה יפה בה את תיזְהַרִי באותו יום.

אפשרות אחרת שיש לשקול היא שכירת שמלה. זו יכולה להיות דרך הרבה יותר אפשרית להשיג לעצמך שמלה פנטסטית (לאותו היום). הבונוס הנוסף הוא שלא תהיי צריכה לנקות, לאחסן או אפילו להתעסק איתה שוב.

תגיות: שמלת כלה, חתונה, שמלות כלות


צור קשר

שם:
דוא"ל:
הודעה: