כיצד לבחור אולם אירועים עבור החתונה

אוקי, אז התארסתם, החלטתם על האזור הכללי שבו תרצו שהחתונה תתקיים ואתם מוכנים להתחיל לתכנן. מה עכשיו? אחת ממשימות החתונה המוקדמות והכי חשובות שהזוג חייב לעשות היא לבחור את אולם קבלת הפנים של החתונה שלהם. עבור חלק מהזוגות, אולם קבלת הפנים חשוב עבורם כמו מקום הטקס עצמו. אז מדוע בחירת אולם קבלת הפנים היא חשובה? זהו המקום שבו מרבית החתונה תתרחש. זה המקום שבו הזיכרונות של הזוג שמתחתן ייווצרו זו. זה יהיה המזון שמוגש במקום שהאורחים ידברו עליו, והאווירה שהם ייזכרו. תבחרו בזהירות.

חיוני שלא תתפשרו על מקום קבלת-פנים אחד מבלי לשקול תחילה את האפשרויות של המקום האחר עבור החתונה שלכם. באותו שמקום א' יכול לצוץ מייד בראש שלכם, התבוננות מסביב על מקום ב' ומקום ג' יכולה לפתוח את עיניכם למה שעוד זמין או אפילו לתת לכם יותר רעיונות לגבי מה שאתם רוצים מאולם קבלת הפנים שבחרתם.

כאשר בוחרים את אולם קבלת הפנים, ראשית יש לזהות מהו החזון האידיאלי שיש לכם לגבי המקום. גם הכלה וגם החתן צריכים לקחת חלק בזה, מאחר וההחלטה בנוגע למיקום תשפיע על שניהם.

הנה כמה נקודות טובות שיש לשקול:
סגנון אישי: האם אתם מעדיפים שהדברים יהיו פשוטים יותר, משוכללים, כמו-באגדות או סגנון אחר? החזון שלכם עבור יום הכלולות שלכם ישפיע על איזה אולם קבלת פנים תבחרו. אם לכלה ולחתן יש חזונות שונים, חשוב לדבר על החזונות השונים של המקום ולהחליט על כיצד להגיע לפשרה עבור אולם קבלת הפנים.

רשימת האורחים: ההחלטה לגבי כמה אנשים אתם מתכוונים להזמין לחתונה היא משמעותית. זה ישפיע על הגודל של אולם קבלת הפנים הדרוש. נסו לבצע הערכה גסה של כמה אנשים מרשימת המוזמנים גם יגיעו, כך שיהיה לכם מספר קרוב שניתן יהיה לדון לגבי המקום.

כאשר מבקרים במקומות קבלת פנים פוטנציאליים, היו מוכנים. סביר להניח שאנשי המכירות ינסו לגרום לכם להתחייב באופן מיידי למקום שלהם, אבל חשוב שאתם תעמדו על שלכם ותראו מקומות אחרים תחילה. הם עלולים אפילו לנסות לומר לכם שהתאריך לא יהיה פנוי אם תמתינו. זו בד"כ רק טקטיקת הפחדה.

בחירת אולם קבלת פנים עבור החתונה הינה תהליך שלא צריך להילקח בקלילות. זוהי בחירה חשובה. מלבד זאת, זה אף פעם לא מזיק לתת להם לעבוד קשה מכיוון שאתם יכולים לגמור עם דברים נוספים שיתווספו בחינם כדי שתחתמו על עסקה.

תגיות: חתונה, אולם אירועים, גן אירועים, אולמות אירועים, גני אירועים


צור קשר

שם:
דוא"ל:
הודעה: