כיצד לבחור צלם חתונה? צילום אירועים הוא עבודה למקצוענים

בחירת הצלם המושלם עבור החתונה שלך זה כמו לשחק ברולטה רוסית. את אף פעם לא באמת יודעת את מי את מקבלת או עד כמה הם טובים. את לא יודעת מה יכול להשתבש. אולפן צילום ידרוש 500$-5000$ או יותר עבור החתונה שלך; המחיר של חופשה מכובדת. ברגע שהחתונה מסתיימת, התמונות והוידיאו הם התיעוד היחיד של היום החשוב שלך. זוהי עסקה של ניסיון אחד ללא כפתור ביטול. אין לי בעיה לשלם כסף טוב עבור מישהו שהוא הכי טוב בתחום שלו. המשימה הראשונה שלך צריכה להיות לתכנן את זמן הסיום של הטקס שלך ואת זמן תחילת קבלת הפנים שיהיו קרובים ככל האפשר, מכיוון שאת משלמת עבור מספר שעות שבהן הצלם עומד לרשותך. פחות שעות שאותן תצטרכי לשלם לאולפן, לדי.ג'יי ולמקום קבלת-הפנים יכולות לחסוך לך אלפים.

יש פה קצת דיבור טכני, אבל זכרי שהכל מסתכם בשאלה זו: האם הצלם תופס את יום הכלולות באותה דרך שהכלה והחתן רוצים? האם הם ייצרו זיכרונות ייחודיים ורגשיים שאתם תשמרו למשך שארית חייכם? אנחנו ניתן לכם טיפים שיעזרו לכם להחליט אם אתם מתעסקים עם אותו אדם.

לוחות הזמנים של הצלם מתמלאים במהירות, אז הזמינו אותו מוקדם.

ברגע שהחלטתם להתחתן ובחרתם את תאריך החתונה שלכם, אל תבזבזו זמן בחיפוש אחר צלם חתונה. אתם תופתעו לגלות שהטובים יותר כבר תפוסים, לעיתים קרובות יותר משנה קדימה, לכן הזמן הוא חשוב. אנחנו הזמנו צלם בינואר עבור התאריך שלנו בנובמבר.

היכן להתחיל לראיין צלמי חתונות: קבלו המלצות מחברים ועמיתים לעבודה.

המשאב הטוב ביותר שלכם הוא אנשים שאתם מכירים. תשאלו סביב, חפשו באלבומי חתונות אחרים. האם אתם אוהבים את התמונות ואת הצבע והמבנה של האלבום? האם צבעי הצילומים הם בהירים וברורים וכל התמונות הן בפוקוס ונטולות אבק? האם הצילומים הקבוצתיים מורכבים בצורה יפה? האם התנוחות נראות מזויפות, לא טבעיות? האם טבעות הנישואין מטושטשות? האם ניתן לראות פרטים בשמלת הכלה ובעוגה או שהן בהירות ודהויות מדי מצילום ללא חשיפה (ליקוי נפוץ בצילומי פלאש מקבלת הפנים)? האם תרצי אלבום שכזה לעצמך? האישיות של הצלם יכולה לבנות או לשבור את החתונה שלך. אני שמעתי סיפורי אימה מאנשים שטענו שהצלם צרח על האורחים שלא נעמדו לצילום מספיק מהר. צלם טוב ומנוסה הוא סובלני, מקצועי, חביב ותמיד מחייך. רק סוג זה של אדם יכול להניע קבוצה גדולה לפעולה.

תשאלי באיזה ציוד צילום, סרט, תאורה וכדומה האולפן לצילום משתמש.

כעת משענית על השאלות החשובות ביותר עבור צילום החתונה שלך, את צריכה להיות בעמדה של לבחור את צלם החתונות המקצועי שלך. בחרי בזהירות ובהצלחה.

תגיות: צילום אירועים, צלם חתונה, צלמי חתונות, צילום חתונה.


צור קשר

שם:
דוא"ל:
הודעה: